Mick Wingert

 1. Bilal Özgürlüğün Sesi 2015 Türkçe Dublaj 720P
  Tüm Bilgiler
  Bilal Özgürlüğün Sesi 2015 Türkçe Dublaj 720P 2015, Aksiyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Bilal Özgürlüğün Sesi Birle İzleBilal, Muhammed'in cesur ve cesur bir takipçisidir. Çocukken ailesiyle küçük bir yerleşimde yaşadı ve hayatın tadını çıkardı. Çocuk cesurca büyüdü, savaşçı olmayı hayal etti, küçük kız kardeşini ve annesini korudu. Korkunç bir şey olduğunda, bir köyde bir baskın gerçekleşir, düşmanlar uzak topraklardan geldi ve bir daire içinde her şeyi yok etmeye başladı. Kahraman kız kardeşiyle hayatta kalmayı başardı, akrabalarından ayrıldılar, çaldılar ve onlarla birlikte götürüldüler. Böylece kahramanlık, büyük başarılar, gerçek mutluluk ve sevgi yoluna başladı. Bu akıllı adamı hangi zorluklar ve tehlikeler bekliyor? Ne olduğunu ve intikam hayalini iyi biliyordu.Bilal yabancı bir ülkede büyüdü, burada yabancılar tarafından büyütüldü, ancak yüzünü kaybetmedi. Yavaş yavaş, ne kadar acımasız bir dünyada yaşadığını anlamaya başladı. Kasabasında açgözlü, aşağılık tüccarlar, yolsuz memurlar, hırsızlar ve yalancılar hüküm sürdü, güçleri mutlak ve sarsılmaz. Kahraman çocukluk hayallerini hatırlar ve işe başlar. Şimdi dezavantajlı ve zayıf bir savunmacı var. İnsanlara hangi kaos ve adaletsizlikte yaşadığını açıkladı, çünkü herkes aldatmaya ve küçük düşürmeye çalışıyor. İnsanlar kendinize saygı duymanız ve köle olmamanız gerektiğini hatırlar. Büyük bir ayaklanmaya geldi, bu nasıl sona ereceği bilinmiyor...FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.Yorumlarınızın Siteadresi.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Bilal Özgürlüğün Sesi -Bilal: Özgürlüğün Sesi izle Keyifli seyirler.
  • 2015
  • Birle
  • 720P
  • IMDb 7.9
  • 118
  • 0
  Marvel Süper Kahraman Maceraları Buz Dövüşü
  Tüm Bilgiler
  Marvel Süper Kahraman Maceraları Buz Dövüşü Animasyon Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Marvel Süper Kahraman Maceraları Buz Dövüşü izle, Marvel Süper Kahraman Maceraları Buz Dövüşü full izle, Marvel Süper Kahraman Maceraları Buz Dövüşü türkçe dublaj izle, Marvel Süper Kahraman Maceraları Buz Dövüşü hd izle, Kötü kahraman olarak bilinen Loki ile Buzul Dev Ymir'in dünyayı ele geçirme hayallerinin önündeki yegane engel ünlü Marvel kahramanları olacaktır.
  • 1080P
  • IMDb 5.1
  • 109
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmaski.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.