Kahin’in Kızı – Türkçe Dublaj 2015 (Skammerens Datter) | Full Film İzle – Full HD

Kahin’in Kızı – Türkçe Dublaj 2015 (Skammerens Datter) | Full Film İzle – Full HD

Dina (Rebecca Sattrup), hiç istemese de annesinden ona geçen çok büyük bir gücün sahibidir: İnsanların doğrudan ruhlarını görebilmekte, yaptıkları yanlışlardan dolayı utanç duymalarını sağlayabilmektedir. Dina'nın annesi bu gücünü kötü amaçlar için kullanmayı, yanlış bir insana işlemediği bir cinayeti itiraf ettirmeyi reddedince hapse atılır. Hem annesini kurtarmak, hem de gerçekleri ortaya çıkarmak artık Dina'nın elindedir. Ancak olayın derinlerine indikçe hayatı daha çok tehlikeye girecektir.

Kahin'in Kızı izle, Kahin'in Kızı full izle, Kahin'in Kızı türkçe dublaj izle, Kahin'in Kızı hd izle, Ufak yaşta olan Dina, oldukça yeteneklidir. Bu yeteneğini ise annesinden almaktadır. Annesinin üstünde yeteneği ise insanlara bir bakışında onların aklından geçenleri bilmektedir. Bu özelliğini annesinden alan Dina, Günün birinde krallıkta yaşanmakta olan bazı problemler nedeni ile hapse atılacaktır. Bu yüzünden annesini kurtarmak için Dina bütün güçlerini kullanmaya çalışacaktır. The Shamer's Daughte - Skammerens Datter - Kahin'in Kızı.

Danimarka sinemasından bir fantastik macera filmi olan Kahin’in Kızı, tam da Game of Thrones sonrası bir popüler akımın takipçisi. Ejderhaların ve doğaüstü güçleri olan insanların yaşadığı, kurmaca bir Orta Çağ dünyasında küçük bir kızın taht savaşlarının ortasında kaldığı bir anlatı yani. Annesinden aldığı yetenekle insanların içindeki utancı okuyabilen veya yüreklerine o utancı yerleştirebilen, mistik güçlere sahip Dina, soylu bir kökeni olmasa da birçok açıdan Game of Thrones’un Arya’sını hatırlatıyor. Filmdeki olayların cereyan ettiği krallıkta tahtı elde etmek amacıyla kurulmuş bir entrikaya mecburen dahil olan küçük kız, hem annesinin hayatını hem de krallığın geleceğini kurtarmak için bir mücadelenin ortasında buluyor kendisini. Oldukça basit ve düz, alışılageldik bir malzemesi var Kahin’in Kızı filminin. Belli ki devamı gelecek, seri olması planlanmış bir romandan uyarlama. En bü

Kanalımıza abone ol: https://bit.ly/3dXpHye
Yerli Filmler: https://bit.ly/3yE9XYM
Türkçe Dublaj Filmler: https://bit.ly/3yHJ0n3


#fullfilm #fullhd #SkammerensDatter

 37İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmaski.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.